כותרת מגזין 1# עם מבצע השקה.png

הנה דצמבר הגיע וכבר הוא חולף לו. יחד איתו נותר גם הזכרון של חג החנוכה, שהוא הזדמנות ליצור ריגוש וסיבה ליצירת אוירה חגיגית יחד עם הילדים.  להישאר בבית זו אפשרות והזדמנות להנות מקצת יותר חום, גם משפחתי.

 

הזמן של ביחד כמשפחה הוא זמן חשוב ומשמעותי עבור הילדים שלנו. הנוכחות שלכם כהורים משמעותית מאד להתפתחות של ילדיכם ולהפיכתם לבוגרים שמוכנים לצאת אל העולם עם בטחון  עצמי וכלים להתמודדות.

 

האמת שלא צריך לעשות הרבה בשביל להיות איתם. הרעיון הוא פשוט להיות איתם! להקשיב להם! ורק אם בא לכם אז גם אפשר לעשות איתם כל מיני יצירות ולשחק משחקים, אבל ממש לא חייב. טוב, נו, אם אתם מתעקשים, אז הנה כמה רעיונות לתעסוקה עם הילדודס שיעבירו לכם את הזמן יחד.

 

הכנתי במגזין זה כמה רעיונות לפעילות משותפת עם הילדים שתעביר לכם שעות של הנאה יחד וכן עוד 5 טיפים מנצחים שרק יכולים לשדרג את הגידול שלכם לילדים מאושרים.

 

הרעיונות שיש פה יכולים לסדר לכם כמה שבועות קדימה, במיוחד שהימים נעשו קרים יותר ובנוסף לכל אנחנו צוללים לתוך הסגר השלישי. בכל אופן, ממליצה לכם לפרוס את הפעילויות על פני כמה מפגשים ולשמור את הילדים בציפייה נרגשת עם טעם של עוד כל פעם למפגש הבא.

אז מה הכנתי לכם?

 המדריך ליצירת סביבון אימוג׳ים מעיסת נייר

המדריך שילמד אתכם איך ליצור שלב אחר שלב בקלות, בקלילות ובהנאה משותפת עם הילדים
WhatsApp Image 2020-12-22 at 21.59.53.jp

01

5 טיפים מנצחים
לגידול ילדים מאושרים

טיפים פשוטים שהורים יכולים ליישם
ובעלי השפעה משמעותית על ילדים
Happy Little Girl

02

משחקים מהנים עם סביבונים

משחקים שילדים אוהבים לשחק
עם סביבונים
5 טיפים מנצחים לגידול ילדים מאושרים.png

03

קורס כייפי ליצירת קרטיב אבטיח מעיסת נייר

קורס שיחמם את הקשר המשפחתי
גם בימים קרים
**במחיר השקה לזמן מוגבל!!!**
%25D7%25A7%25D7%25A8%25D7%2598%25D7%2599

04